I AM ENOUGH – cykl warsztatów transformacyjnych (edycja I)

I am Enough opiera się na założeniu, że wszystko co robimy, czujemy, cała nasza motywacja, spełnienie (lub jego brak) ma źródło w nas samych – a przede wszystkim w naszej relacji z samym sobą. Dlatego ten program to wprowadzenie do bardziej świadomego życia – poprzez wytężoną, półroczną pracę i holistyczne podejście. To nie tylko mentoring i psychologia, ale też zarządzanie, właściwe odżywianie, praca z symbolem, usuwanie lęków, seksualność, mindfullness. Wszystko to odbywa się w wyjątkowych miejscach, w towarzystwie inspirujących spotkań, koncertów nastrojowej muzyki i magicznych okoliczności przyrody

W każdym z nas drzemie jakiś potencjał, który stwarza konkretne możliwości. W przypadku każdego z nas ten potencjał oznacza coś innego. Jednak czasem jest on przytłumiony lękiem, toksycznymi układami, poczuciem zagubienia lub zawodowym czy psychicznym wypaleniem. W I am Enough pomagamy zrozumieć to, co nas dusi i ogranicza, zlokalizować i odbudować źródła wewnętrznej siły, a następnie nabrać pasji i impetu do przeprowadzenia własnej, osobistej życiowej przemiany.

Nasze warsztaty i ćwiczenia łączą wiele różnych aspektów rozwoju. Pracujemy z psychologami, terapeutami, joginami, inspirującymi przedsiębiorcami, osobami, które pracują na pierwszej linii frontu wspierania ludzi z bardzo bolesnymi doświadczeniami. To również spotkania z podróżnikami, artystami i innymi, nieszablonowymi postaciami. W między czasie odbywają się kolacje, koncerty i sesje, które mają za zadanie dopełnić aurę przemiany. Całość I am Enough składa się na 6 miesięcy intensywnej pracy nad własnym wnętrzem i relacji z samym sobą.

Więcej:

I AM ENOUGH – cykl warsztatów transformacyjnych (edycja I) | Facebook

Zapisz się na kurs